top of page
 • Služby pro majitele nemovitostí
  Určení tržní ceny nemovitosti Pořízení fotodokumentace, Matterport- skenování nemovitosti, dron, půdorysy a zaměření Prezentace na největších inzertních realitních portálech Organizování prohlídek nemovitosti Právní servis (rezervační smlouva, kupní smlouva, smlouva o smlouvě budoucí kupní, návrh na vklad) Advokátní a notářskou úschovu (advokátní úschova je zahrnuta v provizi) Zajištění ověření podpisů a listin Zastupování před Katastrálním úřadem Zajištění PENB ( průkaz energetické náročnosti budovy) Předání nemovitosti Přehlášení energií na nového vlastníka Vykoupíme Vaši nemovitost, nebo zajistíme vhodného investora. Zbavíme Vaši nemovitost dluhů a exekucí. Předáme nemovitost včetně předávacího protokolu, plánů, pasportu stavby, revizních zpráv a dalších. Ve spolupráci s advokáty, notářstvím popř. bankou připravíme veškerou smluvní dokumentaci (budoucí kupní, kupní smlouvu, smlouvu o úschově kupní ceny, zrušení břemene, vklad do katastru nemovitostí, atd.). Domluvím způsob spolupráce na osobní schůzce a dle požadavků klientů nastavíme postup prodeje.
 • Služby pro kupující
  Poradenství ohledně postupu prodeje nemovitosti. Právní servis (rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouva, smlouvy o úschově, návrh na vklad) Advokátní úschovu, notářskou úschovu (advokátní úschova je zahrnuta v provizi) Zajišťujeme ověřování podpisů a listin Zajištění hypotečního úvěru Zajištění doručení vkladu s kupní smlouvou na příslušný Katastrální úřad Předání nemovitosti Zajištění převodu energií na nového vlastníka Vypracování daňového přiznání
 • Ukázky naší práce (prezentace)
  Nafocení/skenování bytů a domů pomocí 3D kamery Matterport Pro2. 4K tisková kvalita fotografií (8092px x 4552px) Vytvoření půdorysu s výpočtem užitné plochy Virtuální prohlídka je zpracována do 24h Letecké snímky Ukázky prezentace: Matterport Byty https://my.matterport.com/show/?m=hAgLhHDYaFd https://my.matterport.com/show/?m=wiK71q3UWat https://my.matterport.com/show/?m=XfAtB7CoqC4 Rodinné domy a chalupy https://my.matterport.com/show/?m=e15DbMiUKFD https://my.matterport.com/show/?m=7jsh3vnec6v https://my.matterport.com/show/?m=vPYAhBVDUvY Video Pozemky:
 • Právní služby
  Zajistím právní servis skrze renomovanou advokátní kancelář. Klient se nemusí o nic starat. Naši klienti NIKDY nejsou nuceni posílat jakékoliv své finanční prostředky na účet zprostředkovatele/RK, a to ani při rezervaci. Bezpečnost celé transakce je zaručena spoluprací s advokátní kanceláří BARTOŇ PECKOVÁ, advokátní kancelář s.r.o, na adrese: Chodská 1383/22, 120 00 Vinohrady, Praha, která mimo jiné /dědictví, soudní spory, rozdělení byt.jednotek, spoluvlastnické podíly, vypořádání SJM a další /zajišťuje i advokátní úschovu finančních prostředků a listin http://www.bartonpeckova.cz/
 • Marketingové služby
  Můžete využít dalších marketingových služeb, které lze kdykoli doobjednat. - profesionální nafocení nemovitosti od 1.500,-Kč - skenování nemovitosti - virtuální prohlídka (neboli 360° 3D sken) nemovitosti umožní zájemcům o vaši nemovitost prohlédnout si ji z pohodlí jejich domova tak, jako kdyby byli osobně u vás na prohlídce cena od 3.900,-Kč dle velikosti nemovitosti -letecké fotky a video z dronu - cena od 2.500,- Kč.
bottom of page