top of page

Rodinný dům

9 890 000 Kč

Libiš 121, okres Mělník

Prodej

23

Popis

Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům s terasou o dispozicí 6+1 o podlahové ploše 170 m2 na vlastním pozemku o celkové výměře 278 m2.
Pokud se chcete projít domem a ihned zjistit dispozice jednotlivých místností a skutečný stav nabízené nemovitosti, klikněte na 3D virtuální prohlídku. Dům byl kompletně zrekonstruován a nabízí veškerý komfort moderního bydlení.
Kompletní rekonstrukce zahrnuje vnější i vnitřní části domu, nové rozvody elektřiny, vody, odpadu a nové topení. V roce 2021 provedeny - venkovní úpravy, nová plastová okna, rozvody elektřiny, vody, zateplení domu /10 cm polystyren/, střecha zateplena vatou.
Přízemí- chodba, kuchyně /nový majitel si může zvolit kuchyňkou linku na míru, dle jeho výběru/, obývací pokoj, ložnice popř. pokoj pro hosty, pracovnu a moderní vybavení koupelny s vanou, sprchovým koutem a toaletou, vchod do sklípku kde se nachází kotel a hlavní vodoměr. Ve všech obytných místnostech jsou položeny vinylové podlahy.
V druhém patře se nachází šatna, další toaleta a dvě ložnice, z nichž jedna má vlastní vstup na lodžii. Chodba v patře poskytuje dostatek místa pro vestavěné skříně a na druhé straně vstup na zastřešenou prostornou terasu. K dispozici je také vytápěná garáž ( 22m2 ) pro jeden automobil s dálkovým elektrickým i manuálním ovládáním vrat. Další parkovací místa jsou k dispozici na vydlážděném prostoru před garáží. Nabízí se však i možnost prostor před domem zatravnit a vytvořit tak příjemnou zahradu, včetně solárního osvětlení. Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel, příprava na tepelné čerpadlo.
Energeticky efektivní opatření mohou být zdůrazněna pro zájemce o úsporné bydlení. K domu také patří částečně podsklepený prostor, kde se nachází bojler.
Zastřešená terasa a lodžie na druhém patře pro odpočinek a venkovní aktivity. Dům je možno užívat jako dvougenerační.
Část kupní ceny této nemovitosti je s možností převzetí stávajícího úvěru ve výši 6 980 838,-Kč (úroková sazba 4.39%s platností do 25.3.2032). Převzetí úvěru zajistíme na míru pro klienta.

Obec Libiš nabízí veškerou základní občanskou vybavenost, jako je základní a mateřská škola, TJ Sokol, úřad, pošta a prodejna potravin. Pokud potřebujete více možností, můžete se vydat do nedalekých Neratovic, kde najdete veškeré další služby. Libiš je dobře dostupná do Prahy - jízda autem k hypermarketu Globus v Čakovicích zabere přibližně 20 minut. Můžete také využít veřejnou dopravu, jako je vlak nebo autobus, protože Neratovice jsou propojeny s pražským systémem integrované dopravy. Strategické místo s dobrou dostupností do Prahy v klidné oblasti obce Libiš, okres Mělník.

Pokud hledáte prostorné bydlení mimo ruch Prahy, ale s rozumnou dojezdovou dobou do centra, pak je tato nemovitost ideální volbou.

Stanislava Vodráková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

604 113 281

Celková cena

9 890 000 Kč

Druh objektu

Rodinný dům

Stav objektu

Po rekonstrukci

Vlastnictví

Osobní

Sklep

1

Garáž

1

Umístění objektu

Voda

Kanalizace

Podlaží

2

Topení

Plynový kotel

Plocha zastavěná

146 m²

Užitná plocha

170 m²

Plocha pozemku

278 m²

Podlahová plocha

Odpad

Kanalizace

Elektřina

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu,

bottom of page