top of page

Prodej zemědělské usedlosti

Cena u makléře

Vinary 10, Ústí nad Orlicí

Prodej

92

Matterport.jpg

Video prezentace

Popis

Nabízím historickou zemědělskou usedlost z roku1865. Usedlost se nachází na rozlehlém pozemku o rozloze téměř 1200 m2, který nabízí nejen krásné výhledy na okolní krajinu, ale také dostatek prostoru pro různé možnosti využití s velkým potenciálem využití (vícegenerační bydlení, bydlení s hospodářstvím, podnikání apod..).Vyvýšená část zahrady může sloužit jako vyhlídkový bod, kde si můžete vychutnat krásný výhled na krajinu, nebo jako prostor pro venkovní aktivity a relaxaci. Do objektu je zaveden plyn a elektřina. Vytápění obytné části zajišťuje plynový kotel.

Velkou výhodou je zde kopaná studna, dům není napojen na vodovodní řád a odpady jsou svedeny do velkokapacitní jímky.
V přízemí domu se nachází část, která je využívána jako obytná, jídelna s kuchyní nebo jako obývací část a jednou místností, včetně částečně zrekonstruované koupelny s vanou a samostatným WC a krbovými kamny.
Místnost využitá jako sklad a zachovalý sklep s klenutými stropy představuje fascinující historický prvek, který může sloužit různým účelům. Může to být skvělé místo pro vinný sklep a klenuté stropy dodávají jednoznačně sklepu unikátní atmosféru a charakter.
V patře domu jsou další dvě obytné místnosti, ložnice a pokoj opět s krbovými kamny a jedna opuštěná velká místnost ve zcela původním stavu a původní trámy, které mohou sloužit jako výrazné akcenty a dát místnosti unikátní atmosféru a jsou tedy nejen konstrukčním prvkem, z chodby vstup na terasu. Rekonstrukce tohoto domu přináší skvělou příležitost nejen k obnově jeho krásné historie, ale také k vytvoření moderního a pohodlného obydlí, které bude splňovat současné standardy a vaše vlastní představy.
Na pozemku různé přístavky, chlévy a přístřešky částečně obložené opukou, které nabízejí další možnosti pro skladování. Největším pokladem je rozlehlá stodola, která poskytuje dostatek místa pro různé projekty a aktivity. Zvláštní menší stodola je využívána jako bezpečné stání pro vaše vozidlo, což je praktickým a funkčním prvkem této nemovitosti.

Nechte se okouzlit původní atmosférou a přijďte si prohlédnout a posoudit, zda Vás tato nemovitost zaujala.

Stanislava Vodráková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

604 113 281

Celková cena

Cena u makléře

Druh objektu

Zemědělská usedlost

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Vlastnictví

Osobní

Sklep

1

Garáž

1

Umístění objektu

Okraj obce

Voda

Studna

Podlaží

2

Topení

Ústřední plynové

Plocha zastavěná

1010 m²

Užitná plocha

200 m²

Plocha pozemku

1196 m²

Podlahová plocha

120 m²

Odpad

Jímka

Elektřina

Původní

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu,

bottom of page