top of page

Prodej tří nemovitostí

U makléře

Černochov 13, Peruc , Louny

Prodej

20

Popis

Nabízím k prodeji tři nemovitosti na vlastním pozemku o celkové výměře 3.052 m2.
1/ Rodinný dům / vila / před rekonstrukcí. Dispozice a automatickou virtuální prohlídku najdete u zakázky, kterou doporučuji prohlédnout. Zjistíte tak aktuální stav a možnosti, které tento dům /vila/ nabízí.
RD je podsklepen, nabízí realizaci více bytů s využitím půdního prostoru, garáže a krytého stání, které je součástí celého domu. Stav domu a jeho přednosti posoudíte na prohlídce. Užitná plocha cca 350 m2, zastavěná plocha a nádvoří 878 m2.
2/ Jiná stavba- v první části jsou dvě dílny, v druhé části místnost / původně chlév/ kompletně zrekonstruované a průchozí na samostatnou zahradu za stavbou. V patře je byt se samostatným vchodem z boku po schodech, schody jsou nyní ve výrobě a budou dodány. Užitná plocha cca 178 m2, zastavěná plocha a nádvoří 1.006 m2, ostatní plocha 32 m2.
3/ Stodola, která stojí na pozemku o velikosti 1.136m², postavena z opuky a možností přestavět na dům, domy k bydlení. Zastavěno stodolou cca 317 m2. Délka stodoly cca 25m x šířka stodoly cca 12m.Užitná plocha cca 300 m2, zastavění plocha a nádvoří 1.136 m2.
Stodola je ve velmi dobrém stavu, nová střešní krytina a okapy. Orientace jih s výhledem. Na pozemku je hluboká studna, oploceno, elektřina přivedena. Samostatný příjezd ke stodole z druhé strany.
Nemovitosti se nacházející se v obci Černochov, nedaleko města Mšené Lázně.
Všechny nemovitosti napojeny na elektřinu, kanalizace svedena do jímky, studna u stodoly, napojeno na obecní vodovod.
Černochov je vesnice, část městečka Peruc v okrese Louny. V blízkosti se nachází restaurace a zastávka autobusu, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu. Všechny potřebné služby a vybavenosti jsou snadno dostupné v nedaleké Peruci, stejně jako lázních Mšené Lázně. Pomohu s financováním nemovitosti za výhodných úrokových sazeb a s maximální rychlostí při vyřízení úvěru. Pokud budete mít opravdu zájem o tyto nemovitosti, osobní prohlídka je nutná a na všechny Vaše dotazy odpovím během prohlídky. Nemovitosti lze koupit i samostatně.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

U makléře

Druh objektu

Rodinný dům, stodola, jiná stavba

Stav objektu

Vlastnictví

Osobní

Sklep

Ano

Garáž

2

Umístění objektu

Okraj obce

Voda

Dálkový vodovod

Podlaží

Topení

Tuhá paliva

Plocha zastavěná

Užitná plocha

828 m²

Plocha pozemku

3 052 m²

Podlahová plocha

Odpad

Jímka

Elektřina

Hliník i měď

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Video prezentace

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

bottom of page