top of page

Prodej stodoly

3 350 000 Kč

Černochov, Peruc, okres Louny

Prodej

379

Matterport.jpg

Popis

Nový příběh ve starých zdech, bydlet ve stodole by ještě před několika málo desítkami let vyznělo jako vtip, ale dnes se určitě shodneme na tom, že stodola má své nezaměnitelné kouzlo a atmosféru, kterou v jiném domě nezažijeme. Pokud patříte mezi ty, kteří kouzlu stodol propadli, ráda bych jednu takovou stodolu ukázala. Stojí na pozemku o velikosti 1136m², postavena z opuky a možností přestavět na dům, domy k bydlení. Zastavěno stodolou cca 317 m2. Délka stodoly cca 25m x šířka stodoly cca 12m.
Stodola je ve velmi dobrém stavu, nová střešní krytina a okapy. Orientace jih s výhledem. Na pozemku je hluboká studna, oploceno a elektřina přivedena.
V územním plánu vedeno jako PLOCHY SMÍŠENÉ OBYTNÉ VESNICKÉ (SV)
Hlavní využití: - individuální rodinné domy a venkovské usedlosti s hospodářským zázemím;
Přípustné využití: - občanská vybavenost (stavby pro vzdělání a výchovu, zdravotní a sociální služby, ubytování, stravování, maloobchodní služby, kulturní a společenské aktivity),zahrady, prostranství, veřejná zeleň, parkování v rámci vlastního pozemku, dětská hřiště, místní komunikace, pěší cesty, cyklostezky, nezbytná technická a dopravní infrastruktura, chov zvířectva pro vlastní potřebu;
Podmíněně přípustné využití: - drobné komerční podnikání, za podmínky, že nesníží kvalitu životního prostředí, pohodu bydlení na vymezené ploše a je slučitelné s bydlením a slouží zejména příslušné ploše a které svým charakterem a kapacitou nezvyšuje dopravní zátěž v území;
Nepřípustné využití: - výroba elektrické energie s výjimkou solárních článků umístěných na stavebních objektech,
veškeré stavby a zařízení, které nesouvisí s hlavním, přípustným a podmíněně přípustným využitím;
Podmínky prostorového uspořádání: - maximální výška zástavby: dvě nadzemní podlaží + obytné podkroví,
pro zastavěné území podíl zastavěných ploch v rámci stavebního pozemku max. 65%,
velikost stavebních pozemků doporučeno min. 800 m2, nároky na dopravu v klidu pro rodinný dům: min.2 parkovací místa pro osobní automobily na vlastní parcele, z toho 1 v garáži nebo přístřešku; v rámci parcely příslušející k domu bude vymezena plocha.
ÚZEMNÍ PLÁN PERUC-Výroková část 33 pro 1 venkovní nekryté parkovací stání (u nové zástavby).
Černochov je vesnice, část městečka Peruc v okrese Louny. Všechny potřebné služby a vybavenosti jsou snadno dostupné v nedaleké Peruci, stejně jako lázních Mšené-lázně. Ve vesnici je autobusová zastávka, občanská vybavenost je v Peruci 5 minut autobusem: škola, školka, restaurace, pošta, obchod. Dobrá dostupnost autem do Prahy 36 minut OC Šestka, do Loun 20 minut do Slaného 25 minut. Doplňující informace u makléře. Cena je po slevě a je pevná.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

3 350 000 Kč

Druh objektu

Prodej stodoly

Stav objektu

Velmi dobrý

Vlastnictví

Osobní

Sklep

Garáž

Umístění objektu

Okraj obce

Voda

Vlastní studna

Podlaží

Topení

Plocha zastavěná

317 m²

Užitná plocha

300 m²

Plocha pozemku

1 136 m²

Podlahová plocha

Odpad

Elektřina

Připojeno

Komunikace

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

bottom of page