top of page

Prodej rodinného domu se zahradou

6 990 000 Kč

Obodřecká 19/16294 71 Benátky nad Jizerou III

Prodej

11

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům o zastavěné ploše 150 m2, v Benátkách nad Jizerou III v ulici Obodřecká ve staré zástavbě. Dům stojí na velmi hezkém pozemku s krásnými výhledy na zámek a do okolí. Pokud chcete vidět skutečný stav, dispozice rodinného domu a zjistit její opravdové kouzlo, klikněte na virtuální prohlídku. Pozemek celý oplocen- vstup zajištěn ze tří stran, je v zastavitelném území s možností výstavby dalšího domu. Dispozice domu se skládá z obytné části :byt 2+1 o velikosti 87 m2- propojovací chodba se vstupem do domu a vchodem do dvora, dva pokoje, velkorysá kuchyně s jídelnou, koupelna s vanou a WC. Ze dvora vstup do sklepa, kotelny / kotel elektřina+ tuhá paliva/ , skladu na potravin a vstup na půdu. Na pozemku je velké garáž s možností dalšího parkování na samotném pozemku. Zastřešené venkovní posezení se zahradou nabízí klid a soukromí. K domu náleží další zděné kůlny- chlévy na uložení potřebných věcí k údržbě zahrady a další sklípek. Průběžné rekonstrukce: plastová okna /2021/, nově udělané vyústění komínů nad střechu cca 10 let / využívá se pouze jeden komín/. Střecha původní v dobrém stavu / pálená taška /, elektřina původní hliník. Napojeno na veškeré IS- dálkový vodovod, kanalizace, elektřina, plynová přípojka na pozemku.
Velkým benefitem je strategická poloha na dálnici D10, poskytující rychlé spojení na Černý Most (22 min) a do Mladé Boleslavi (17 min). Skvělou dostupnost též zajišťuje autobusová doprava, zahrnující příměstské linky do Prahy.
V Benátkách najdete řadu obchodů, služeb a supermarketů jako jsou Lidl, Penny Market, Billa, rychlá občerstvení, několik restaurací, zdravotní středisko a další praktické i odborné lékaře. V místě je několik mateřských a základních škol, doplněné o družiny a různé zájmové a sportovní aktivity. Financování hypotečním úvěrem je možné s naším finančním poradcem.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

6 990 000 Kč

Druh objektu

Rodinný dům

Stav objektu

Dobrý

Vlastnictví

Osobní

Sklep

Ano

Garáž

1

Umístění objektu

Klidná část obce

Voda

Dálkový vodovod

Podlaží

1

Topení

Elektrické, tuhá paliva

Plocha zastavěná

314 m²

Užitná plocha

334 m²

Plocha pozemku

733 m²

Podlahová plocha

87 m²

Odpad

Kanalizace

Elektřina

Původní

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Video prezentace

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

bottom of page