top of page

Prodej památky 430 m²

19 900 000 Kč

Vaněčkova, Benátky nad Jizerou

Prodej

55

Popis

Husovo náměstí je centrem Nových Benátek. Najdeme tady sochu Jana Nepomuckého, kostel sv. Maří Magdaleny z roku 1590 a také dům, který nabízím na prodej. Jen pro zajímavost tu stojí i dům, kde se nachází svatební salon Navždy spolu ze seriálu TV Prima Svatby v Benátkách.
Nejedná se o klasický rodinný dům, ale spíše o dům obytný, který nabízí vícero možností např. pro vlastní bydlení, kombinace bydlení a podnikání, úpravy na penzion s restaurací, provoz různých služeb či kanceláří, a mnoho dalších využití tohoto prostoru a místa. Dům se skládá ze dvou částí a má dva sam.vchody pro vstup do bytů a vstup do klubovny.
Pokud se chcete projít domem ihned a zjistit dispozice a skutečný stav nabízené nemovitosti, klikněte na 3D virtuální prohlídku pod zakázkou a posoudíte, zda Vás tato nemovitost zaujala.
Dispozice jedné z částí domu:
přízemí- chodba se vstupem po schodišti do patra, garsonka a samostatná místnost přes chodbu, vstup do sklepa, dvorek a tech. místnosti.
patro: 3 sam. byty, dva o dispozici 2+1 a jeden o dispozici 3+1, spojovací chodba a vstup na půdu
V druhé části domu je klubovna, salonek, výčep, kuchyňka, sklad a 2x sam.WC.
V bytě 3+1, garsonce a klubovně- vytápění tepelným čerpadlem do radiátorů, ostatní dva byty vytápění-vafky. V domě starý plyn. kotel, který lze použít, popř. využít dotace. Průběžné rekonstrukce od roku 1972 -střecha, ústřední topení, výměna některých oken, oprava fasády, vnitřní omítky, podlahy atd./ podrobnější info u makléře/.Stáří objektu se odhaduje s ohledem na historickou zástavbu na cca 300 let, nástavba byla v roce 1896.
Benátky nad Jizerou jsou město v okresu Mladá Boleslav. Město leží na rychlostní komunikaci mezi Prahou a Mladou Boleslaví, dojezd Praha Černý most max 17 min. Dominantou města je zámek, v jehož areálu se nachází mimo jiné i muzeum hraček. Na zámku žil například slavný dánský hvězdář Tycho Brahe. Historické jádro města je od roku 1990 městskou památkovou zónou. Uvádíme PENB G pouze pro potřeby inzerce - energetický štítek je ve výrobě a bude přiložen Nemovitost nabízí hezké výhledy na náměstí s kostelem, kaplí, obchůdky a veškerou občanskou vybaveností. Uvádíme PENB G pouze pro potřeby inzerce - energetický štítek je ve výrobě. Podrobnější informace, projektová dokumentace u makléře.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

19 900 000 Kč

Druh objektu

Cihlový

Stav objektu

Dobrý

Vlastnictví

Sklep

45 m2

Garáž

Umístění objektu

Centrum Obce

Voda

Dálkový vodovod

Podlaží

3

Topení

Lokální plynové, Ústřední plynové, Ústřední elektrické

Plocha zastavěná

333 m²

Užitná plocha

430 m2

Plocha pozemku

333 m²

Podlahová plocha

Odpad

Veřejná kanalizace

Elektřina

230V

Komunikace

Dlážděná, Asfaltová

Energetická náročnost

G

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

bottom of page