top of page

Prodej horské chalupy

8 490 000 Kč

Polubný, Kořenov

Prodej

517

Popis

Jako na návštěvě u babičky se budete cítit v chalupě, která stojí ve vesnici Polubný, část obce Kořenov v okrese Jablonec nad Nisou. Nachází se asi 3 km na severozápad od Kořenova. Pokud chcete zažít hory celoročně tato chalupa je proto jak stvořena.Nachází se na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, můžete zde chalupařit, nebo trvale bydlet. Chalupa neměnila majitele a ani nebyla pronajímána, nachází se cca 2 km od obce Kořenov. Pokud chcete vidět skutečný stav, dispozice chalupy a zjistit její opravdové kouzlo, klikněte na virtuální prohlídku. Na pozemku potůček, vlastní vrtaná studna / cca 54 m/, napojeno na vodov.řad, kanalizace, elektřina původní. Chalupa je částečně podsklepena, ve sklepě je přívod vody a domácí vodárna. Nedaleko rozhledna Štěpánka, areál u Čápa a v blízkosti novorománský kostel sv. Víta s nádherným výhledem na Ještěd a Tanvaldský Špičák.
Tato malebná vesnička je kousek od střediska zimních radovánek, od jara do podzimu láká svou polohou k turistice, cyklistice, rodinným výletům do přírody a houbaření.
Chalupa je v udržovaném stavu, ihned obyvatelná, stačí si jen zatopit v kamnech a v létě vyvětrat. Výhodou je také příjezdová cesta, která je celoročně udržována a vede až k chalupě. Nemusíte pěšky do žádného kopce a pohodlně zaparkujete přímo u chalupy. V blízkosti 7 lyžařských areálů (sjezdovky s vlekem), mateřská školka na Polubném, základní škola v Horním Kořenově, cca 10 km Harrachov, 17 km Rokytnice a pokud nebudete chtít ztrácet čas vařením, kousek od chalupy dobře vaří. Bližší informace u makléře.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

8 490 000 Kč

Druh objektu

Chalupa

Stav objektu

Velmi dobrý

Vlastnictví

Osobní

Sklep

Ano

Garáž

Umístění objektu

Okraj obce

Voda

Vlastní studna, napojeno na řad

Podlaží

2

Topení

Krbová kamna, elektrické

Plocha zastavěná

119 m²

Užitná plocha

200 m²

Plocha pozemku

1043 m²

Podlahová plocha

Odpad

Kanalizace

Elektřina

Ano

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

bottom of page