top of page

Prodej stavebního pozemku 797 m²

Strupčice

Cena u makléře

Cena za m²

Video prezentace

Popis

Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 797 m² ve Strupčicích. Obec, se nachází v okrese Chomutov v Ústeckém kraji. Leží asi 8 km východně od Chomutova. Na pozemku jsou vybudovány přípojky inženýrských sítí splaškové kanalizace, dešťové kanalizace, vodovodu, elektřiny a plynovodu včetně vybudovaného sjezdu na pozemek a parkovacího stání. V ceně pozemku a velkou výhodou je již vypracovaný projekt se stavebním povolením od firmy- Ekonomické stavby. Kompletní dokumentace k dispozici u makléře.
Možnost převzít od majitele stávající úvěr od ES a pozemek pouze doplatit, úvěr ve výši cca 1.088.000,-Kč ještě za nízkou úrokovou sazbu 3,49%.
V obci je MŠ, ZŠ, lékař, pošta, knihovna, DPS, integrovaná doprava Ústeckého kraje, prodejna, restaurace, kavárna, koupaliště. Obec Strupčice má také několik organizací a spolků .Pokud budete chtít vědět jak se umí obec Strupčice bavit, podívejte se na stránky obce. Mezi pozemky bude průchozí cesta a kromě hlavní komunikace, která vede k pozemku je možno využít i stezku za pozemky vedoucí do obce. Stavět se může začít okamžitě, zde se bude líbil a hezky bydlet celé rodině.

Realitní makléř

Iveta Jakubíková

Email

Telefon

608 263 732

Podrobnosti

Typ pozemku

Stavební

Umístění objektu

Okraj obce

Datum nastěhování

Plocha pozemku

797 m²

Lokace

Strupčice, Okres Chomutov, Česko

bottom of page