top of page

Prodej stavebního pozemku 1.447 m2

Máchova 827, Mnichovo Hradiště

Cena u makléře

Cena za m²

Cena u makléře

Video prezentace

Popis

Exkluzivně nabízím lukrativní prodej pozemku 1.447 m2 na kterém stojí rodinný dům. Pozemek se nachází v severní části města v širším centru Vrchlického návrší v zástavbě z první poloviny 20.století při nefrekventované místní komunikaci v ulici Máchova, Nad Parkem. K domu náleží samostatná garáž. Pozemek je oplocený s vjezdovými vraty a vrátky do ulice. Dům napojen na elektrorozvod, veřejný vodovod, odpady do městské kanalizace. Hlavní využití pozemku - plochy určené pro bydlení, s možností kombinace s občanským vybavením a drobnými obslužnými funkcemi. Dům určený k celkové rekonstrukci / demolici/, je umístěn na ideálním pozemku o výměře 1.447m2, v klidné rezidenční lokalitě. Zastavěná plocha a nádvoří 448 m2, založená zahrada s ovocnými stromy o velikosti 999 m2. UPI k dispozici.
Svou polohou dům zajistí pohodlnou dostupnost veškerých služeb. V docházkové vzdálenosti jsou také škola a mateřská školka, místní Sokol s řadou sportovišť, zdravotní středisko a nákupní centra. K železniční stanici a novému autobusovému nádraží je to chůzí deset minut.
Mnichovo Hradiště je velmi dobře strategicky umístěno na dálnici D10 na ose Praha – Mladá Boleslav – Liberec, která nabízí řadu pracovních příležitostí. V Mladé Boleslavi - Mnichova Hradiště do 20 minut, Praha - Černý Most cca 35 minut.
Ve městě se nachází zámek, divadlo v budově radnice či zmodernizované kino. Městem prochází Zlatá stezka Českého ráje, můžete vyrazit na kole či pěšky za dominantami této chráněné přírodní oblasti, jako jsou Drábské světničky, hrad Trosky či řada rybníků a skalních útvarů. Nemovitost již vyklizena.

Realitní makléř

Iveta Jakubíková

Email

Telefon

608 263 732

Podrobnosti

Typ pozemku

Stavební

Umístění objektu

Klidná část obce

Datum nastěhování

Plocha pozemku

1447

Lokace

Máchova 827, Mnichovo Hradiště, Česko

bottom of page