top of page

Prodej stavebního pozemku 1 132 m²

Dolní Stakory, okres Mladá Boleslav

3 735 600 Kč

Cena za m²

3 300 Kč

Video prezentace

Popis

Krásné místo na bydlení, pozemek v Dolních Stakorech je situován v zastavěném území obce. Podle ÚP jsou pozemky zařazeny do zastavitelné plochy Lokalita 4 – severozápadní (k Zalužanům), jež je vymezena jako plocha s rozdílným způsobem využití BI – Bydlení v rodinných domech, ve které je stanoveno:
Hlavní využití: nízkopodlažní bydlení v rodinných domech
Podmínky prostorového uspořádání:
- koeficient míry využití pozemku KZP = 0,3 (KZP = koeficient zastavění pozemku)
- výšková hladina zástavby se stanovuje max. do 8m nad okolním terénem
K dispozici ÚPI / územně plánovací informace/
Pozemek je nezasíťovaný, možné připojit na rozvod elektřiny a veřejné vody, kanalizace je pouze povrchová. Pozemek se nachází v obci Dolní Stakory ve Středočeském kraji, v okrese Mladá Boleslav vzdálené cca 7 km. Obec má výhodnou dopravní polohu s vazbou na silnice I.třídy –Praha – Turnov (obchvat Ml.Boleslavi, sjezd na Jičín a sjezd Zalužany na Kosmonosy), I/16 Mladá Boleslav– Jičín (napojení v Plazích). Obcí prochází silnice III. Přeprava osob je zajištěna třemi dopravci :DP Kněžmost, Transcentrum Kosmonosy a MHD Mladá Boleslav. V obci je jedna zastávka s krytým objektem čekárny. Vybavenost obce: Obecní úřad je umístěn v budově v centru obce, v budově Obecního úřadu je pohostinství a sál pro pořádání kulturních , sportovních a společenských akcí, knihovna v budově hasičské zbrojnice. V obci je prodejna smíšeného zboží v majetku OÚ a dostupné následující služby : kadeřnice, tesař, instalatér, truhlář, železářství, autoservis atd. Ostatní OV - Mladá Boleslav a Kosmonosy. Podrobnější informace u makléře.
Obec Dolní Stakory se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se asi šest kilometrů severovýchodně od Mladé Boleslavi.
Pozemek nabízí bydlení v příjemném venkovském prostředí a také dostupnost k veškeré občanské vybavenosti. Ohledně zájmu o bližší informace a prohlídku, volejte, pište.

Realitní makléř

Iveta Jakubíková

Email

Telefon

608 263 732

Podrobnosti

Typ pozemku

Stavební

Umístění objektu

Klidná část obce

Datum nastěhování

Plocha pozemku

1132 m2

Lokace

Dolní Stakory-Mladá Boleslav 1, Okres Mladá Boleslav, Česko

bottom of page