top of page

Prodej stavebního pozemku

Kolomuty, okres Mladá Boleslav

3 496 000 Kč

Cena za m²

3 800 Kč

Video prezentace

Popis

Investujte do své budoucnosti s námi a získejte svůj vlastní kousek půdy.
Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 920m2 ke stavbě rodinného domu a k tomu podíl na příjezdové komunikaci .
Dle územního plánu je zde stanovena zástavba BV – venkovského charakteru s jednoduchými půdorysnými obdélníkovými tvary a sedlovým zastřešením. Podlažnost je nastavena na jedno nadzemní podlaží s využitým podkrovím. Podíl nezastavené části pozemku je 60 % s možností vytváření staveb hlavních s doplňkovými, což zajišťuje budoucí klidné podmínky pro bydlení s dostatečně velkými nezastavěnými zahradami.
Využijte jedinečnou možnost výběru pozemku v obci, která se rozkládá asi 6 kilometrů východně od Mladé Boleslavi, kde je veškerá občanská vybavenost.
K pozemku již vyřízeno - závazné stanovisko, vyjádření dotčených orgánů ohledně napojení na IS a nastavena spolupráce s obcí, která bude výstavbu domů podporovat. Již je vypracovaný a schválený GP ohledně rozdělení parcel. Nabízíme možnost vyřízení kompletního stavebního povolení /spolupráce se stavební firmou, architektem i vyřízení IS/. Pokud budete mezi prvními kupujícími můžete si vybrat, pozemků je na prodej více. Podrobnější informace a ostatní potřebná dokumentace u makléře.
Na koupi této nemovitosti Vám také zajistíme výhodné financování.
Přijeďte se na pozemky v Kolomutech podívat osobně, a pokud Vás tato lokalita osloví, rádi všechny vaše dotazy zodpovíme přímo na místě. Velkou výhodou těchto pozemků je také to, že nebudete limitováni ohledně typizovaného výběru budoucí stavby domu.

Realitní makléř

Iveta Jakubíková

Email

Telefon

608 263 732

Podrobnosti

Typ pozemku

Stavební

Umístění objektu

Okraj obce

Datum nastěhování

Plocha pozemku

920 m²

Lokace

Kolomuty-Mladá Boleslav 1, Česko

bottom of page