top of page

Prodej pozemku a domu 3 435 m²

Mladá Boleslav, Písková Lhota 158

18 086 950 Kč

Cena za m²

Video prezentace

Popis

Nabízím na prodej pozemek mnoha využití o celkové výměře 3 435 m2.
Na pozemku stojí dům /polotovar/zastavěná plocha a nádvoří 190 m2, který může být jedinečný.
Foto a virtuální prohlídka domu na vyžádání u makléře. Architektura/ Ing.arch.Jana Medlíková https://www.archiweb.cz/jana-medlikova /návrh vznikl jako svatební dar manželům Šnicerovým. Nabízíme soubor pozemků s domem za tuto cenu:
Dům o zastavěné ploše a nádvoří 190 m2 - 44.470,- Kč/ m2
Pozemky o velikosti 3.245 m2 - 2.970,-Kč/ m2.
Pozemek o velikosti 3.435 m2 má dostatek povrchové vody na zavlažování /systém povrchového odvodnění zakončen studnou s přepadem/. Dům napojen na IS, jímka 8 m3 -napojení je přímé na obecní kanalizaci, čeká se na realizaci tohoto připojení
Nabízí se různé možnosti využití: dostavba včetně doposud nezrealizované části původního projektu a možnost bydlení a podnikání v této výjimečné lokalitě s veškerou OV.
Nyní na pozemku stojí fóliovníky, které budou odstraněny a bude k dispozici čistá plocha bez nutnosti složitých zásahů, či úprav. Nabízíme také možnost rozdělení pozemku.
Dle ÚP hlavní využití - plochy stabilizované SV- plochy smíšené obytné- venkovské bydlení v domech s hospodářským zázemím a obslužnou sférou s hospodářskou produkcí, nerušící výrobní činnost, malý a střední chov dom. zvířat, plochy a stavby pro zahradnictví a další možná využití. UPI k dispozici.
Obec Písková Lhota se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se šest kilometrů jihozápadně od Mladé Boleslavi. Pozemek má strategickou polohu, obcí prochází silnice II/610 Praha - Benátky nad Jizerou - Písková Lhota - Mladá Boleslav - Turnov. Okolo obce vede dálnice D10 Praha - Mladá Boleslav - Turnov s exitem 39, územím obce probíhá silnice I/16 Mělník - Mladá Boleslav - Jičín.
Obec Písková Lhota se nachází nedaleko Mladé Boleslavi, jižním směrem po toku řeky Jizery. Skládá se ze dvou částí, a to samotné Pískové Lhoty a dále z místní části Zámostí.
Nemovitost /pozemek/ si zaslouží podrobnější výklad, proto neváhejte a volejte, pište, ptejte se na vše co vás zajímá.

Realitní makléř

Iveta Jakubíková

Email

Telefon

608 263 732

Podrobnosti

Typ pozemku

Bydlení a podnikání

Umístění objektu

Okraj obce

Datum nastěhování

Plocha pozemku

3 435 m²

Lokace

Písková Lhota, Písková Lhota, Mladá Boleslav, Česko

bottom of page