top of page

Iveta Jakubíková

Obchoduji a podnikám již od roku 1993. Nejsem řízena žádným holdingem, jsme rodinná firma. Na realitním trhu se pohybuji již od roku 2010. Pracovala jsem pro dvě největší realitní společnosti. Využila jsem tak své bohaté zkušenosti z předešlých let.
Proč jdu na trh jen sama za sebe?
Bohužel jsem se přesvědčila, že nespolehlivý makléř jedinou chybou poškodí celou kancelář a pak trpí všichni makléři vystupující pod konkrétní značkou.
Pracuji v tandemu a dokonalé souhře se svým manželem, který se postará o technické věci. Oba jsme chtěli nezávislost a jiný přístup. Vlastníme profesionální 3D kameru Matterport kde lze využít unikátní technologii 3D prezentace, která umožňuje skenovat prakticky jakékoli prostory, vytváří úchvatné virtuální prohlídky, které nám pomohou s prezentací Vašich nemovitostí a přitom nemovitost nijak nezkrášlujeme a uměle nevylepšujeme, prezentujeme pouze skutečný stav a klientům nelžeme o stavu nemovitosti, dále zajistíme přesné zaměření nemovitosti, půdorysy, focení, video, letecké fotky z dronu, jednání s úřady, vyřízení povolení apod. 

Zejména si můžeme domlouvat podmínky spolupráce, se svými klienty dle toho, jak oběma stranám vyhovuje. Chceme být nezávislí a být jen my dva, neplánujeme mít pod sebou lidi, kteří myslí jinak než my.

Svým klientům nabízím co nejvyšší výnos z prodeje a hájení jejich zájmů. Ke každému obchodu přistupuji poctivě a neustále hledám pro své klienty jen to nejlepší. 
Prodám či vyhledám nemovitost, to ostatně nabízí každý schopný makléř. Já ale nabízím klientům úplně nový rozměr prodeje nemovitostí. A pokud vás bude zajímat v čem se odlišuji, ráda vám svoji práci předvedu. Mým cílem je, aby každý bydlel v takovém prostředí, jaké si vysnil. 

​Dokážu realizovat i velmi komplikované případy. Zajistím hladký prodej i pronájem. U pozemků zajistím v rámci prodeje geodeta, projektanta, hydrogeologický průzkum, vyčištění pozemku, navržení strategie prodeje, jednání s úřady ohledně stavebního řízení a napojení na IS. Výkup zadlužených nemovitostí zodpovědným a seriózním investorem, a to i v případě podílů, exekucí a insolvencí. 
Pracuji poctivě s respektem a jsem k dispozici 7 dní v týdnu. 

Iveta Jakubíková

Iveta Jakubíková

Přehrát video

Virtuální prohlídka kanceláře

bottom of page