top of page

Pronájem bytu 2+1, Vinohrady

25 000 Kč

Francouzská 16, Praha - Vinohrady

Pronájem

18

Video prezentace

Popis

Byt na Francouzské je velkou výzvou ke krásnému bydlení, jedná se o velmi luxusní a žádanou část Prahy 2 - srdce Vinohrad.
Nabízíme vám tímto dlouhodobý pronájem velmi prostorného a světlého bytu o dispozici 2+1, podlahová plocha je 61m2 .
Byt se nachází v 2.patře spolu s další dvě bytové jednotky, menší výtah v domě s přístupem do vnitrobloku plným zeleně.
Vstupní dveře bytu jsou opatřeny bezpečnostními zámky, prostorná chodba s dostatkem úložného prostoru: botník včetně věšákové stěny a vestavěná prostorná skříň. První větší pokoj 21m2 má vestavěnou policovou stěnu, součástí TV, internet není součástí ceny nájmu - zavedena optika pouze potřeba zakoupit router, k této místnosti patří menší balkón právě s výhledem do zmíněného vnitrobloku. Druhý pokoj, využívaný jako pracovna 15 m2, okna situovaná přímo na Francouzskou ulici. Zde je součástí velká skříň v tmavém designu a zrcadlem. Koupelna se nachází mezi místnostmi, je zde dokonale využit její prostor na 4m2 plné vybavení: koupelnové skříňky, skříňka s umyvadlem a osvětleným zrcadlem, pračka a WC tedy spíše luxusní elektronický bidet s ovládáním, police a sprchový kout. Přímo nad pračkou je umístěn plynový kotel, kterým je byt vytápěn. Následně vedle se nachází uzavřená, oddělená šatnička z druhé strany navazuje přes chodbu kuchyň v celá v bílém designu včetně dřezu s velkým oknem a opět výhledem do zahrady, obložena mléčným sklem se spoustou úložného prostoru, menší varná deska, bez trouby, odsavač par, vestavěná menší lednice umístěna vpravo dole, mikrovlnka a úložný regál.
Všechna okna jsou uvnitř po rekonstrukci plastová se zastíněním závěsů a rolet, zevně zůstávají původní dřevěná špaletová z důvodu zachování historie, pouze balkonové dveře jsou celé plastové.
Posuďte sami, zda je tato jedinečná nabídka právě to co hledáte. Projděte si krok po kroku Váš budoucí domov prostřednictvím virtuální 3D prohlídky, plánku a fotodokumentace.
Francouzská ulice, jedna z tepen Vinohrad v druhé polovině 19.století podél ní vyrostly činžovní domy a v roce 1884 dostala jméno Palackého. V roce 1926 byla přejmenována na Francouzskou, skýtá úžasnou dostupnost, hned před domem zastávky tramvají. Občanská vybavenost je na vysoké úrovni , rozmanitá velká síť obchodů a služeb přímo pod domem. Kavárny, potraviny, drogerie, služby, restaurace, kousek divadlo, vše na dosah.
Budu se opravdu těšit až vás budu moci provést touto krásnou nemovitostí.
Upřednostníme zájemci bez zvířat, nekuřáky, nejlépe dvě dospělé osoby s ohledem na dispozice bytu.

Požadujeme:
1x Kauce ve výši nájmu
1x Provize RK ve výši nájmu + DPH

Celkové výdaje za vše - Služby, el. energie, plyn jsou celkem 5.000,-Kč
Přepis el. energie a plynu na Nájemce
Nájemné se platí vždy předem na měsíc následující včetně poplatků a služeb.

Stanislava Vodráková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

604 113 281

Celková cena

25 000 Kč

Druh objektu

Byt

Stav objektu

Velmi dobrý

Vlastnictví

Osobní

Sklep

Garáž

Umístění objektu

Centrum

Voda

Dálkový vodovod

Podlaží

5

Topení

Plynový kotel

Plocha zastavěná

Užitná plocha

61 m²

Plocha pozemku

Podlahová plocha

61 m²

Odpad

Kanalizyce

Elektřina

Ano

Komunikace

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu,

bottom of page