top of page

Prodej venkovského stavení

4 900 000 Kč

Žehrov 18, Žďár u Mnichova Hradiště

Prodej

22

Video prezentace

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům, venkovské stavení stojící na pozemku o celkové výměře 1913 m2 v obci Žehrov s potenciálem pro kompletní rekonstrukci nebo demolici. Ideální pro podnikatelské využití. Nachází se v malebné krajině na hranici Českého Ráje.
Pokud se chcete projít domem ihned a zjistit dispozice jednotlivých místností a skutečný stav nabízené nemovitosti, klikněte na 3D virtuální prohlídku pod zakázkou.
Stávající rodinný dům nabízí mnoho možností pro vlastní vizi a plány.Tato nemovitost může být zcela zrekonstruována dle vašich představ a přeměněna na útulný venkovský dům.Alternativně může být dům demolován a využití pozemku upraveno pro jiné podnikatelské nebo rekreační účely.Výhled na krásnou venkovskou krajinu a klidný životní styl.
Dostupnost na dálnici D10 směr Praha nebo Liberec je pouze 5 minut od domu. 

Tato nemovitost nabízí nepřeberné možnosti pro nového majitele. Buď můžete obnovit a upravit stávající dům, nebo zde realizovat své podnikatelské sny.Díky přístupu ke krásným přírodním lokalitám v Českém Ráji můžete zvážit provozování penzionu nebo ubytovacího zařízení pro turisty a návštěvníky této oblasti. Dvě velké garáže, které nyní slouží jako autodílna jsou další výhodou, která může být využita pro různé účely, podnikatelské aktivity, jako dílna, skladové prostory, nebo jiné účely. Nezáleží na tom, zda hledáte investici nebo místo k relaxaci ve venkovské krajině, tato nemovitost vám může nabídnout obojí. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.

Stanislava Vodráková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

604 113 281

Celková cena

4 900 000 Kč

Druh objektu

Venkovské stavení, rodinný dům

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Vlastnictví

Osobní

Sklep

Garáž

2

Umístění objektu

Okraj obce

Voda

Podlaží

1

Topení

Plocha zastavěná

1699 m²

Užitná plocha

200 m²

Plocha pozemku

1913 m²

Podlahová plocha

Odpad

Kanalizace

Elektřina

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu,

bottom of page