top of page

Prodej rodinného domu, zahrada

5 000 000 kč

Olšina čp.35, Mnichovo Hradiště

Prodej

124

Popis

Nabízím prodej rodinného domu s možností podnikání v obci Olšina. Tento rodinný dům leží v srdci Českého ráje, který nabízí mnoho možností různých aktivit, přírodních úkazů a památek ( turistika, cyklistiky, horolezectví ). Nachází se v krásné lokalitě na okraji jedinečné přírodní rezervace Příhrazské skály, obec Mnichovo Hradiště - Olšina, ležící přímo pod Drábskými světničkami. Koupaní a rybaření v mnoha okolních rybnících např. Branžež, Žabakor a řeka Jizera. Olšina je vesnice, část města Mnichovo Hradiště v okrese Mladá Boleslav. Nachází se asi 4,5 kilometru severovýchodně od Mnichova Hradiště. Nedaleko obce prochází dálnice D10. Pokud se chcete projít domem a ihned zjistit dispozice jednotlivých místností a skutečný stav nabízené nemovitosti, klikněte na 3D virtuální prohlídku. Je zde možnost využít půdní prostor v domě na další bydlení. Dům napojen na IS, voda napojena na městský řad, u domu vrtaná studna. Malá část domu je podsklepena. Průběžné rekonstrukce domu / střecha 2013, koupelna a WC, 2022, plastová okna/, vytápění- krbová kamna s výměníkem v domě je kotelna, která se v současné době nevyužívá. Elektřina původní, okna plastová a dvě původní dřevěná špaletová/nově přistavena garáž/.
Popis nemovitosti:
celková výměra pozemku je 585 m2
zastavěná plocha a nádvoří jehož součástí je RD 343 m2- bydlení
zastavěná plocha a nádvoří jehož součástí je objekt bez čp. 74 m2- obč. vyb. možnost podnikání/např. občerstvení, ubytování, dílna, drobná výroba, opravna apod./
zastavěná plocha a nádvoří jehož součástí je jiná stavba 18 m2 / WC a umývárna/průchozí do dvora z druhé strany pozemku.
zastavěná plocha a nádvoří jehož součástí je jiná stavba 43m2 / 2 garáže, jedna z nich nyní využívána jako sklad/
ostatní plocha 107m2 / pozemek a stavby jsou přístupné ze dvou stran /
Tato nemovitost nabízí kombinaci hezkého bydlení a skvělého potenciálu pro podnikání v oblasti turistiky, nebo podnikání pro malé živnostníky v této krásné lokalitě.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

5 000 000 kč

Druh objektu

Prodej rodinného domu

Stav objektu

Dobrý

Vlastnictví

Osobní

Sklep

1

Garáž

2

Umístění objektu

Okraj obce

Voda

Dálkový vodovod

Podlaží

1

Topení

Krbová kamna s výměníkem

Plocha zastavěná

478 m²

Užitná plocha

160 m²

Plocha pozemku

585 m²

Podlahová plocha

160 m²

Odpad

Jímka

Elektřina

Původní

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

bottom of page