top of page

Prodej domu

6 900 000 Kč

Mnichovo Hradiště, Máchova 827

Prodej

198

Popis

Exkluzivně nabízím prodej rodinného domu se zahradou. Pokud se chcete projít domem ihned a zjistit dispozice jednotlivých místností a skutečný stav nabízené nemovitosti, klikněte na 3D virtuální prohlídku pod zakázkou. Dům se nachází v severní části města v širším centru Vrchlického návrší v zástavbě z první poloviny 20.století při nefrekventované místní komunikaci v ulici Máchova, Nad Parkem. K domu náleží samostatná garáž. Pozemek je oplocený s vjezdovými vraty a vrátky do ulice. Dům napojen na elektrorozvod, veřejný vodovod, odpady do městské kanalizace. Dům určený k celkové rekonstrukci, je umístěn na ideálním pozemku o celkové výměře 1.447m2, v klidné rezidenční lokalitě. Zastavěná plocha a nádvoří 448 m2, založená zahrada s ovocnými stromy o velikosti 999 m2 .Dispozice: v PP jsou sklady, plynový kotel a původní prádelna, v přízemí /1.NP/je veranda se vstupem do předsíně se schodištěm, sam.WC, kuchyně, koupelna , dva pokoje. V 2.NP chodba se schodištěm, koupelna s WC z malé půdy, kuchyně se vstupem na terasu a pokoj. Dům tak uspokojí potřeby velké rodiny, dvougeneračního bydlení, nebo místo a bydlení pro podnikání /ordinace apod./Veškerá dokumentace k dispozici.
Svou polohou dům zajistí pohodlnou dostupnost veškerých služeb. V docházkové vzdálenosti jsou také škola a mateřská školka, místní Sokol s řadou sportovišť, zdravotní středisko a nákupní centra. K železniční stanici a novému autobusovému nádraží je to chůzí deset minut.
Mnichovo Hradiště je velmi dobře strategicky umístěno na dálnici D10 na ose Praha – Mladá Boleslav – Liberec, která nabízí řadu pracovních příležitostí. V Mladé Boleslavi - Mnichova Hradiště do 20 minut, Praha - Černý Most cca 35 minut.
Ve městě se nachází zámek, divadlo v budově radnice, zmodernizované kino. Městem prochází Zlatá stezka Českého ráje, můžete vyrazit na kole, pěšky za dominantami této chráněné přírodní oblasti, jako jsou Drábské světničky, hrad Trosky, řada rybníků a skalních útvarů. Nemovitost již vyklizena.
Prohlídky začínají od 03.02.2023- možnost rezervace termínu u makléře.

Iveta Jakubíková

Realitní makléř

Osobní

Email

Telefon

608 263 732

Celková cena

6 900 000 Kč

Druh objektu

Prodej rodinného domu

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Vlastnictví

Osobní

Sklep

35 m²

Garáž

1

Umístění objektu

Klidná část

Voda

Dálkový vodovod

Podlaží

2

Topení

Ústřední plynové

Plocha zastavěná

125m²

Užitná plocha

207 m²

Plocha pozemku

1.447 m²

Podlahová plocha

207 m²

Odpad

Kanalizace

Elektřina

Původní stav

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte mě

Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu,

bottom of page